דילמי - אנשי מקצוע דילמי - דילים משתלמים דילמי - צרכנות

כך תבחרו אינסטלטור באופקים!

Written by admin

צריכים אינסטלטור באופקים? כאן נסביר איך לבחור את המתאים לכם ביותר!

בשביל מה בכלל צריך אינסטלטור באופקים?

ישנן סיבות רבות לצורך בשירותיו של אינסטלטור. לדוגמה, כאשר יש סתימה במערכת המים, כאשר יש הצפה או נזילה וכדומה. למעשה, כל תקלה במערכת המים דורשת התערבות של אינסטלטור מהסיבה הפשוטה, שככל שמזניחים את התקלה ליותר זמן, או לא מטפלים בה כראוי, כך היא עלולה לגרום ליותר נזק משני. כמובן, הדבר נכון הן למערכת מים ביתית והן לגבי מערכת מים משרדית, מוסדית או כל מערכת מים שהיא.

לפי התקלה

כאמור, ישנם סוגים רבים ושונים של תקלות אפשריות במערכת המים. לעתים מדובר על תקלות פשוטות יחסית, אותן יכול כל אינסטלטור באופקים לתקן. יחד עם זאת, ישנן תקלות מורכבות, שלעתים דורשות מיומנות מיוחדת או ציוד ייעודי. לכן, כאשר יש תקלה במערכת המים, מומלץ לתאר אותה בפירוט לאינסטלטור ולוודא אתו, שהוא יכול לטפל בה הן מבחינת היכולת המקצועית והן מבחינת הציוד הדרוש לשם תיקון התקלה.

לפי הזמינות

כפי שציינו לעיל, תקלות במערכת המים עלולות להוביל לנזקים קשים בסביבתן כמו רטיבות של הקירות והתקרה ואפילו של ריהוט וכדומה ואפילו בזבוז מיותר של מים וניפוח החשבון החודשי ללא כל סיבה מוצדקת. לכן חשוב לטפל בתקלות אלו מהר ככל האפשר. זוהי הסיבה לכך, שהזמינות של האינסטלטור חשובה מאוד ובמידה ופניתם לאינסטלטור שיכול להגיע אליכם רק מחר לדוגמה, עדיף לחפש אינסטלטור אחר, שיוכל להגיע בשעות הקרובות ולתקן את התקלה במהירות האפשרית.

ניסיון ומקצועיות

כמו בבחירה של כל איש מקצוע, גם כאשר מחפשים אינסטלטור באופקים חשוב לבחור אדם מקצועי ומנוסה. למעשה, מומלץ אף לבדוק האם יש לו ניסיון קודם עם סוג התקלה שיש אצלכם. הרי, גם אם הוא צבר שנים רות של ניסיון בתחום האינסטלציה, אם הוא לא מכיר את התקלה שיש במערכת המים שלכם, לא בטוח שהוא יוכל לעזור לכם כפי שהייתם רוצים. 

לצד כל אלו, שהם פרמטרים חשובים כמובן, גם אדיבות ושירות ברמה גבוהה חשובים ורצוי לקחת אותם בחשבון.

About the author

admin