דילמי - דילים משתלמים

איתור קופות גמל – המיצוי האולטימטיבי של זכויות כלכליות

Written by admin

במשך כל כך הרבה שנים צברתם שעות רבות של עבודה, אשר מתגלמות לכדי סכומי כספים משמעותיים אותם אתם יכולים לנצל דווקא ברגעים המאתגרים ביותר בחיים שלכם. בין שמדובר על כספי הפנסיה ובין שמדובר על זכרונות פרטיים אחרים, בסיטואציות מסוימות עומדת לרשותכם האפשרות לבצע משיכה של כספים אלו לטובת הצרכים האישיים שלכם. אבל השלב המקדים והראשוני תהליך משיכת הכספים הוא איתור קופות גמל או קופות פנסיה שעומדות לרשותכם, ולא ידעתם על קיומן. רק כך ניתן לבצע מיצוי מלא של כל הזכויות שלכם ולהימנע משיכת כספים חלקית תוך תשלום מיסים גבוה יחסית.

למה לפנות להליך איתור קופות גמל?

  1. טיפול בבעיות בריאותכאשר אחד מבני המשפחה הקרובה שלכם חולה, או שאתם מתמודדים עם מצב מסכן חיים, אתם צריכים את כל המשאבים הפיננסיים שקיימים, על מנת להתמודד עם האירוע בצורה הנכונה ביותר.
  2. רכישת נכסים חדשיםבמידה ואתם מעוניינים לבצע רכישה של בית מגורים חדש לטובת המשפחה, איתור קופות גמל יכול לעזור לכם ביצירת בסיס ללקיחת משכנתא מתאימה.
  3. הכנות לקראת הפרישה רגע אחד לפני שאתם יוצאים לתקופת הפנסיה, ומבקשים לבלות את זמנכם בנעימים, צריך להתכונן לפן הכלכלי של חיים ללא מקור הכנסה קבוע. ולשם כך, אתם צריכים לדעת מה הם כל המקורות הפיננסיים שעומדים לרשותכם לאורך הדרך.

תכנון העתיד שלכם היא לא מילה גסה!

בשביל לצאת ממצב כלכלי מורכב או להבטיח שאתם יוצרים לעצמכם עתיד ורוד יותר, אתם צריכים לקבל את כל הנתונים בצורה הגולמית והברורה ביותר. בסופו של יום, כל החלטה בכל שלב תקבע את המשך החיים שלכם ותאפשר לכם לשמור על תנאי החיים המוכרים לכם, ברמה הכי גבוהה שיש. אז אל תהססו לקבל שירות איתור קרנות פנסיה או איתור קופות גמל, גם אם המשמעות היא עבודה עם אנשי מקצוע והשקעה של זמן ומשאבים. אתם רוצים להבטיח את תנאי החיים הטובים ביותר בשבילכם ובשביל המשפחה שלכם, ולשם כך צריך להשקיע את כל מה שיש לכם.

About the author

admin