דילמי - אנשי מקצוע דילמי - דילים משתלמים

אמבולנס פרטי – לא מה שחשבתם!

Written by admin

רובנו, כשאנו חושבים על הזמנת אמבולנס, אנו חושבים על מצבי חירום. אבל האמת היא, שיש מקרים לא מעטים, בהם נדרשת הזמנת אמבולנס בזמני שגרה ובהם נעסוק במאמר זה.

מה זה בכלל אמבולנס פרטי?

אמבולנס פרטי הוא אמבולנס, שאיננו מהווה חלק מהמערך של מד"א, אשר נמצאים שם בשביל כולנו בעתות חירום, אלא הוא שייך למערך של חברה פרטית. חברות פרטיות אלה מציעות שירות של הסעות באמבולנס פרטי או הזמנה שלו לצרכים שונים, עליהם נרחיב בהמשך.

הסעת קשישים

קשישים רבים זקוקים להשגחה רפואית צמודה ובעיקר בזמן שהם עוברים בין מקומות. לדוגמה, מבית האבות לבית החולים ובחזרה, מעבר מהבית אל בית האבות וכך הלאה. הסעה באמצעות אמבולנס פרטי יכולה להעניק הן לקשיש והן למשפחתו ביטחון מלא בזכות הליווי הרפואי הצמוד.

הסעת מטופלים

ישנן מחלות, שדורשות מעקב רפואי צמוד כדי לשמור על מצבו הבריאותי של המטופל. במקרים אלו, כאשר המטופל עובר ממוסד רפואי אחד לאחר, או נוסע ממקום למקום באופן כללי, כדאי לו לעשות זאת באמצעות אמבולנס פרטי, אותו ניתן לתאם מראש.

הסעת נכים

כאשר אדם נכה זקוק להסעה ממקום אחד למקום אחר ואין באפשרותו להסיע את עצמו, האמבולנס הפרטי יכול להוות את הפתרון האולטימטיבי! זאת, משום שבשונה מנסיעה בתחבורה הציבורית או ברכב פרטי רגיל, באמבולנס ניתן לשים את הציוד התומך, גם אם מדובר על כיסא גלגלים גדול.

אירועים גדולים

עד עכשיו עסקנו במצבים של צורך ממשי. אבל בהחלט חשוב לזכור, שגם בזמני שגרה ואפילו שמחים מאוד, לעתים צריך אמבולנס פרטי! כאשר מתוכניים אירועים גדולים כמו מסיבות מרובות משתתפים, אירועי ספורט גדולים, אירועים פרטיים גדולים וכו'. במקרים אלו חשוב מאוד שיהיה מענה רפואי זמין למקרה הצורך ואמבולנס עם צוות רפואי מיומן ומנוסה הוא הפתרון המושלם באירועים אלו.

היתרון של האמבולנס הפרטי

היתרון הגדול ביותר של האמבולנס הפרטי הוא, שהזמינות שלו גבוהה במיוחד וניתן גם להזמין אותו מראש לתאריך ושעה מסוימים. כך הנסיעה הופכת להרבה יותר נעימה ורגועה ומקנה תחושת ביטחון לכל אורכה.

About the author

admin