דילמי - אנשי מקצוע דילמי - דילים משתלמים

האם עדיף די ג'יי לחתונה או זמר?

Written by admin

אחת ההתלבטויות שזוגות רבים נתקלים בה בקשר למוזיקה בחתונה שלהם, היא האם עדיף להזמין די ג'יי לחתונה או שעדיף לבחור בזמר או בלהקה מסוימת. מדובר בהתלבטות קשה מאוד, שכן אם בעבר האופציה השניה היתה זולה מהראשונה, ולכן רבים בחרו בה, היום העלויות דומות, ואפילו גבוהות יותר, ולכן זוגות אשר מחפשים אירוע מיוחד ושמח במיוחד, מתלבטים מאוד מה האופציה העדיפה עבורם.

אם גם אתם נמצאים בהתלבטות דומה, קראו את המאמר הבא ותמצאו כמה טיפים שיעזרו לכם לבצע בחירה נכונה.

מרכז האירוע

אחת הבעיות בהזמנה של זמר על פני די ג'יי לחתונה, במיוחד אם מדובר בזמר ידוע או להקה מפורסמת, היא שהם עלולים לקחת את הפוקוס מהחתן והכלה, שהם אמורים להיות מרכז האירוע. אם מדובר בלהקה או זמר מפורסמים, האורחים בחתונה שלכם אולי יתלהבו לראות אותם, אך הם יהיו יותר מרוכזים בלצלם ולהצטלם לעומת שמחה אמיתית יחד אתכם. לכן, לאירועים כמו חתונה, עדיף בהחלט לבחור די ג'יי לחתונה אם אתם רוצים להישאר מרכז הערב והחגיגה.

גיוון מוזיקלי

כאשר אתם בוחרים די ג'יי לחתונה אתם יכולים ליהנות מגיוון מוזיקלי בחתונה שלכם. אתם יכולים לשלב בין מוזיקה קצבית, לבין מוזיקה שקטה, מזרחית, טראנס ועוד, הכל בהתאם להתקדמות של הערב, לרגעים השונים באירוע ועוד. הגיוון המוזיקלי הזה הוא חשוב מאוד באירוע שכן הוא מלווה את האירוע כולו ויוצר את האווירה באירוע, ולכן עדיף לבחור די ג'יי לחתונה אשר יוכל להעניק לכם את הגיוון הזה עם מוזיקה מכל הסגנונות.

עלויות

כאן מגיעה ההתלבטות הקשה. מצד אחד, אם תבחרו להקה לא כל כך מוכרת או מתחילה, העלויות שלה יהיו הרבה יותר נמוכות משל די ג'יי לחתונה מפורסם וידוע, אך אם תבחרו בזמר מוכר ומפורסם, העלויות יהיו הרבה יותר גבוהות. בסופו של דבר, השאלה היא מה התמורה שאתם מחפשים. לרוב, בחתונות בהן התקציב הוא ממוצע, די ג'יי לחתונה מחברת נובו מיוזיק ודומות לה פשוט פוטר את הבעיה ומאפשר לכם לקבל איכות ומחיר משתלם.

About the author

admin