מסקרה – OUT! הרמת ריסים – IN!

כל אישה יודעת שיש משהו מהפנט ומושך בריסים ארוכים ומלאים. אין מפתיע בכך שרובנו מבלות דקות ארוכות מול המלאה בניסיון להפוך לחברות הכי טובות של המסקרה שלנו, ולהעניק לעיניים שלנו את התוספת הדרמתית והנשית כל כך הזו. הרמת ריסים היא אולי אופציה שלא כולכן שמעתן עליה, אבל אין ספק שרובכן כבר נמצאות עמוק בתוך הטרנד החדש שמציף את ישראל. אם כך, מדוע לא ללמוד כיצד להרים את הריסים בעצמכן?

קורס הרמת ריסים יחיד מסוגו

בשנת 1998, פותחה בגרמניה טכניקה של הרמה והדגשה של הריסים הטבעיות ללא שימוש בתוספות. הטיפול המיוחד אורך כשעה ואינו כרוך בכאבים. התוצאה? ריסים מודגשות ועגולות שנראות כאילו מרחתן מסקרה וביצעתן הרמה עם מעגל ריסים. הרמת ריסים מסוג זה שומרת על התוצאה כשישה שבועות שלמים בהן אתן נראות במיטבכן. עכשיו, קיימת אפשרות ללמוד את השיטה ולהתנסות בה בעצמכן, אולי אפילו להפוך לבעלות מקצוע בתחום.

לצד אלו, ישנן עוד מספר סיבות מדוע כדאי לך ללמוד את הקורס:

  • תעסוקה בטוחה – הטרנד נעשה אהוב יותר ויותר ונשים רבות ממהרות להרים את ריסיהן בשיטה החדשה שאינה כרוכה בכאב. לאחר הקורס, תבטיחי לעצמך עבודה לאורך זמן.
  • השקעה עצמית – גם אם אינך מעוניינת לעבוד בתחום, תוכלי לכל הפחות לבצע את השיטה על עצמך וליהנות מריסים ארוכים ומלאים לאורך זמן, ולחסוך רכישות חוזרות של מסקרה.

לא עוד ישיבה ממושכת מול המראה

כפי שאת רואה, הרמת ריסים היא נפלאה ממגוון סיבות. העיקרית שביניהן היא האפשרות לקצר את זמן ההתארגנות מול המראה וליהנות ממראה קורן ומלא חיים גם אם אינך מעוניינת להתאפר כלל. דמייני לעצמך גם את הרגע הזה בו את חולפת מול המראה ופשוט, מחייכת ומאושרת בשל ההשתקפות שלך. שדרגת את עצמך, את נראית נהדר ואת יודעת את זה. וכל זה, בלי להתאמץ כלל! אז אל תישארי בחוץ, זה הזמן שלך להצטרף לקורס הרמת הריסים המקצועי ולהיחשף לעולם חדש של יופי ונוחות.