דילמי - אנשי מקצוע דילמי - דילים משתלמים דילמי - צרכנות

התקנת ג'קוזי בגינה – הפתרון לכל תחלואות עונת החורף

Written by admin

אין עוררין על כך כי עונת החורף במדינת ישראל הינה אין בדיוק מלווה בקור מצמית או לחלופין מלווה במטחי שלג, אך בוודאי עונה זו מגיעה עם בשורה לא מעודדת יותר מדי – קיומן של מחלת השפעת והתקררות, מהן כמעט אי אפשר להימלט. במקום למלא את הגוף שלכם בכל מיני משככי כאבים ותרופות למיניהן, אשר בדרך כלל אינן מטיבות עמכם, תנסו בעונת החורף שתבוא אלינו לטובה דבר מה חדש – תנסו לטבול מדי יום בג'קוזי בגינה שלכם. אולי תידהמו לקרוא זאת, אך קנייה של ג'קוזי לגינה עשויה בהחלט לסייע לכם החורף הזה להתמודד עם כל מיני התחלואים שיתפסו אתכם.

התקנת ג'קוזי בגינה – הפתרון לכל תחלואות עונת החורף

  1. עשו שימוש בכל מיני שמנים נטורופתיים טבעיים – ג'קוזי לגינה מהווה מעין תרופת סבתא למחלות כמו שפעת או הצטננות. ניתן וכדאי לבצע סינרגיה עם עוד כל מיני תרופות סבתא מוכרות, אף מהסוג המסורתי, כמו למשל – לגימות ממרק עוף ותה ביחד עם דבש ולימון, והן מההיבט העכשווי – שמן טבעי, אשר עשוי להמריץ את מחזור הדם ולפתוח את דרכי הנשימה שלכם. תיתנו את הדעה שלכם הודות כך כי משמעותי ביותר להיוועץ עם נטורופת, רופא או רוקח בטרם לקיחת השמנים, על מנת שוודאו שהינם הולמים עבורכם. אין למהול במי הג'קוזי בגינה שמן אקליפטוס או מנטה,  בשל כך כי הינם עשויים להסב לכם הרגשה של צריבה בעור בזמן הטבילה בג'קוזי. הנכם יכולים, כתחליף, להשתמש לדוגמה – בתמצית גרעיני אשכוליות להמרצת מחזור הדם.
  2. אין זו קלישאה – כנאמר – כמה שיותר חם, כך יותר טוב – קיימות ראיות מדעיות לזאת כי העלאת חום הגוף מסייעת לגוף להילחם בבקטריות, אשר מסבות לכם לחלות בשפעת. בשל כך, במידה ויש ברשותכם ג'קוזי בגינה או בדירה, כדאי לכם לחמם אותו לחום שכיף לכם ולהיכנס למים למספר דקות כל יום, תוך כדי ליפוף שיער הראש שלכם בכובע או במגבת, על מנת שאין יירטב ותחלו מכך. ג'קוזי המחומם לחום רב, עשוי לסייע אין רק אל מול נגיפי השפעת, כי אם אף אל מול כל מיני התסמינים שלה, כגון – כאב ראש או כאבי שרירים .

החיסרון של התקנת ג'קוזי בגינה – 

ג'קוזי עלול לגרום לכם קמעה להתייבשות, בשל כך שהינו מסב יתר הזעה.
במידה וקניתם ג'קוזי לגינה, תשתדלו להתקין אל מולו קולר או ברזיה, על מנת שכל הזמן יהיה באמתחתכם מי שתיה קרים בהישג יד. במידה ולא קיימת לכם ברזיה ליד הג'קוזי, קחו עמכם קנקל עם מים או תה. עליכם לשתות מינימום כוס אחת בטרם הכניסה לג'קוזי, כוס אחת במשך הטבילה וכוס אחת בתומה.  דבר זה מומלץ בכל תרחיש, אך בפרט כאשר הנכם לוקים במחלה. משקה חם, כמו למשל – תה צמחים או מרק עוף, כדאיים בפרט, בשל כך שהינם מרפדים את הגרון,  מקלים על מערכת העיכול, ומסייעים לגוף בוויסות של הטמפרטורה.

ליחצו כאן לפרטים נוספים על התקנת ג'קוזי בגינה

About the author

admin

Leave a Comment