דילמי - נופש ותיירות

חוויה משפחתית לטיול וגיבוש

Written by admin

איך משדרגים טיול גיבוש לעובדים או חוויה משפחתית בשבת? פשוט מאוד, הדפסת חולצות לפי עיצוב ליצירת קו אחיד בקרב כל המשתתפים בחוויה. נשמע לכם כמו משהו קטן ואולי קצת נדוש, אבל למעשה גם היום נראה ששימוש בחולצות מודפסות מוסיפות מאוד לחוויה משותפת ובעיקר אם מדובר בכזו המשלבת תחרות בין קבוצות, רצון ליצור תחושת שייכות ואחדות בתוך קבוצה, ועוד.

הדפסת חולצות לפי עיצוב אישי לכל אירוע

נסו להיזכר ביום שסיימתם את הקורס בצבא, ואת ההתרגשות הגדולה כשקיבלתם את החולצה האישית שלכם הממותגת בלוגו היחידה יחד עם בדיחות, משפטים ואיורים המייצגים את האווירה והקשר שנוצר בין החברים. הדפסת חולצות לפי עיצוב תתאים לכל אירוע שכן היא משדרגת באופן כמעט מידי את החוויה כולה:

  • לחתונות – טוב, אי אפשר לצפות מהחתן להישאר באותה חליפה לא נוחה כל הערב נכון? אם כבר הוא מחליף חולצה, אין כמו טישרט נוחה ואוורירית עליה מודפסת בדיחה אישית שלו עם החברים, שלובשים גם הם את אותה חולצה ומשתתפים יחדיו בשמחה.
  • ימי גיבוש לעובדים – בעיקר אם מדובר בטיול חברה משותף, נהוג שכל מחלקה תכין לעצמה חולצות תואמות. כך אפשר להבדיל בין המחלקות, לחלק את כולם לקבוצות וליצור אווירה ספורטיבית לקראת משחקי גיבוש ותחרויות שאולי מתוכננות.
  • סתם כי מתחשק – לא מוצאים חולצה מסוימת שבא לכם עליה? תוכלו פשוט להדפיס אותה בעצמכם! לבחור את האיור או העיצוב המועדף עליכם, לבחור את צבע החולצה וסוג החולצה ופשוט לשלוח את הבקשה לעסק המתמחה בהדפסת חולצות.
  • לטיולים משפחתיים – כדי להכניס את הילדים לאווירה לקראת טיול גדול ומיוחד שתכננתם במשך כל כך הרבה זמן, יהיה זה רעיון נפלא להדפיס לכל המשפחה חולצות תואמות. כך, הילדים ירגישו שמדובר במאורע מיוחד ואתם תוכלו להיות רגועים ולדעת שלא משנה כמה שובבים הם ירגישו, הם לא יצליחו לחמוק מעיניכם.

ובעיקר, לחוויות בלתי נשכחות

מתי בפעם האחרונה יצאתם לחוויה משפחתית באמת בלתי נשכחת? כמו לדוגמא, כדור פורח משפחתי שיקח רק אתכם לטיסה בשמי הארץ. רק תחשבו על האופציה של הדפסת חולצות לפי עיצוב לכל המשפחה, ועל התמונות המרהיבות שתוכלו להפיק בשמיים, כשכולכם לובשים את אותן חולצות מעוצבות ומיוחדות, לזכרונות בלתי נשכחים. אז למה אתם מחכים?!

About the author

admin