דילמי - דילים משתלמים דילמי - צרכנות

בחירת כרטיס אשראי 

Written by admin

הימים שבהם כל אחד מאתנו יכול היה לבחור בין שני כרטיסי אשראי בלבד, או שלושה, עברו חלפו להם.  היום הדברים נראים אחרת, שכן היום אפשר לבחור בין מגוון רחב ביותר של אפשרויות. לכן, אם גם אתם מחפשים כרטיס אשראי חדש, ברור שתרצו לדעת מהי הבחירה הכי טובה שיש. מה בעצם מציעים הכרטיסים השונים? כמה תשלמו על כל כרטיס בחודש ועל מה כולם ממליצים? זה לא משנה למה אתם רוצים להוסיף עוד כרטיס לארנק שלכם, כי מה שבטוח זה שכדאי לכם לבדוק את השטח ולראות במה אתם בוחרים. 

כרטיס אשראי – איזה פרטים כדאי לקחת בחשבון?

אם אתם תוהים באיזה כרטיס אשראי כדאי לכם לבחור, חשוב שתתייחסו לכל הפרטים. למשל, האם ידעתם שיש היום גם כרטיסי אשראי שיוכלו להעניק לכם נקודות שאח״כ תוכלו להמיר לטיסות או לבתי מלון? בצורה כזאת כל חופשה שלכם תעלה פחות כסף, כך שברור מדוע זה משתלם. מצד שני, יש גם כרטיסים שתוכלו לקבל בחינם ולשלם עליהם רק אחרי שנה או שנתיים. לכן ראוי לבדוק את כל הפרטים. הנטייה של רוב האנשים היא לבחור כרטיסי אשראי מסוימים ולעשות בהם שימוש לאורך שנים. כלומר, לא לבטל אותם במהירות. לכן שווה לבדוק מראש את הנתונים, כי כך תוכלו להגדיל את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים. 

איך מזמינים היום כרטיסי אשראי? 

בחרתם כבר כרטיס אשראי שיוכל לשמש אתכם? מתלבטים איך ניתן יהיה להזמין אותו? כדאי שתדעו שזה הרבה יותר נגיש ונוח ממה שאתם חושבים. היום יש לכם אפשרות להזמין כרטיסים כאלה אפילו ישירות באינטרנט, אז למה לדחות את הדברים? הזמינו כמה שיותר מהר את הכרטיס שבו אתם בוחרים ותראו שמהר מאוד יהיה לכם יותר נוח להתנהל כלכלית. אין סיבה להשתמש גם בימינו רק בכרטיס אחד. למעשה, אם תדברו עם מכרים וחברים, אתם תראו שרובם יספרו לכם שהם מחזיקים מספר כרטיסים. לכן אין ספק שגם לכם זה כדאי, שכן כך תוכלו לחלק את ההוצאות שלכם בצורה חכמה ונוחה יותר, אז למה לחשוב פעמיים? 

About the author

admin