דילמי - נופש ותיירות דילמי - צרכנות

איך עוזר לכם מדריך בטנזניה?

Written by admin

טנזניה הפכה בשנים האחרונות ליעד מבוקש מאוד לטיולים. שמורות הטבע הגדולות והמרתקות ברחבי המדינה המזרח אפריקאית מושכות אליהן תיירים מכל רחבי העולם וגם מישראל, ועל-מנת להפיק מקסימום תועלת מכל טיול ספארי שכזה מומלץ להיעזר בשירותיו של מדריך בטנזניה.

להגיע לפינות הקסם האמיתיות

מטרת טיולים בטנזניה היא סיורים בשמורות הטבע הגדולות. המפורסמת שבהן היא הסרנגטי, עוד שמורה פופולרית היא מכתש נגורנגורו, וגם אגם מניארה וסלוס הם מקומות שכדאי להגיע אליהם.

מדובר בשמורות עצומות בגודלן: שמורת סלוס למשל משתרעת של שטח של 55,000 קמ"ר (פי 2.5 מהשטח של ישראל!), הפארק הלאומי סרנגטי משתרע על שטח של 14,000 קמ"ר וגם מכתש נגורנגורו שנוצר לפני יותר משתי מיליון שנים ומהווה מעין תיבת נוח עם אינספור בעלי חיים הוא שטח רחב ידיים מאוד.

בהתאם רק עם מדריך בטנזניה תוכלו להגיע ללוקיישנים שבהם מתרחש הקסם האמיתי ולזכות בחוויות בלתי נשכחות.

לפגוש תרבויות מרתקות

ליווי של מדריך מקצועי בטנזניה עוזר לכם גם לפגוש את התרבויות המרתקות שמתקיימות במדינה הייחודית. אוכלוסיית טנזניה כוללת עשרות קבוצות אתניות, וכדי לפגוש אותן ולהתוודע לאורחות חייהן נדרשת עזרה של מומחה מנוסה.

ההיכרות של המדריך עם טנזניה עוזרת גם בכל מה שקשור לתנאי האירוח במדינה. אמנם לטנזניה מגיעים מדי שנה תיירים רבים, אולם התשתיות בה הן עדיין כאלה של מדינת עולם שלישי, ורק מי שמכיר מקרוב את האנשים ואת האופי של המקום יכול להבטיח לכם, וגם לקיים, תנאים אופטימליים בזמן הטיול.

איך לבחור מדריך בטנזניה?

אופציה אחת היא כמובן מדריכים מקומיים שיתלוו אליכם לאורך כל הטיול. היתרון הוא היכרות ממקור ראשון עם כל מה שצריך לדעת על כל מקום ברחבי המדינה, ועוד פלוס הוא שבדרך כלל המדריך הוא גם נהג. יחד עם זאת מדריך בטנזניה שמגיע אתכם מישראל הוא אופציה עדיפה אף יותר, בזכות השליטה בעברית כמובן וההבנה המלאה של הצרכים שלכם – במקביל להיכרות שלו עם המדינה המופלאה. ניתן לבחור בין טיול מאורגן בטנזניה לבין טיול פרטי בהתאמה אישית מלאה.

About the author

admin