דילמי - דילים משתלמים דילמי - צרכנות

הקשר בין מערכות ישיבה והתאמת הסלון לבית

מערכות ישיבה
Written by admin

הקיץ כבר בשיאו, ובאופן די טבעי עולה בנו הצורך לשפץ ולרענן את הבית, בדגש על הסלון שלנו. הסלון הוא החדר בבית שמייצג אותנו, והוא הדבר הראשון שכל אורח שצועד אלינו הביתה יראה. מערכות הישיבה בסלון שלנו – בין אם מדובר בספות פינתיות או רגילות, הן תמיד נושא שיחה. הן חלק בלתי נפרד מעיצוב הסלון וקשה מאוד להתעלם מהן, שכן לרוב הן יתפסו שטח נרחב בחלל הסלון. 

במאמר הבא נסביר על הקשר בין מערכות ישיבה ועיצוב הסלון כולו, ואיך כל זה משפיע על הבית.

מערכות ישיבה כחלק בלתי נפרד מעיצוב הסלון

  • חלל אחד גדול – בשנים האחרונות, אחד הטרנדים הפופולאריים ביותר בעיצוב הבית הוא יצירת חלל ענק המשלב בין הסלון והמטבח. מערכות ישיבה הן אחד הגורמים העיקריים שהביאו לצמיחת הפופולאריות של הטרנד הנ"ל. בעיקר כשמדובר במערכות ישיבה פינתיות, נוצרת מעין הפרדה טבעית בין המטבח לסלון, בתוך החלל הפתוח. כך עדיין נראה שקיים מרחב, אך ברור מאוד מה נמצא איפה. 
  • קשר עם האורחים – ישראלים אוהבים לארח, זה דבר ידוע. אנחנו אוהבים להעניק לאורחים שלנו תחושה שהם מגיעים הביתה, לפנק בקפה טוב ועוגה. על מנת לשמור על קשר עם האורחים שלנו מומלץ מאוד לעצב את הסלון כך שהוא יפנה למטבח, ויאפשר למארחים קשר ישיר עם השוהים בסלון. אם אינכם רוצים שהאורחים ירגישו שהם בתוך המטבח, פשוט עצבו את הסלון כך שמערכת הישיבה תהיה עם הגב למטבח. 
  • אל תיתפסו לטרנדים – אמנם בטרנדים עסקינן, ובכל זאת אנו מפצירים להיתפס לטרנדים הנכונים! הדפסים על כריות, שטיחים מרובים, אקססוריז עמוסים ועוד; כל אלו אינם מיטיבים עם עיצוב הסלון. ברגע שחדר מסוים נראה עמוס מידי הוא יוצר תחושת מחנק ואי נוחות. בדקו היטב אילו טרנדים מיטיבים עם הסלון שלכם, ושאפו לאזן זאת עם הטעם האישי שלכם.

סלון כמו בסרטים

מכירים את הסרטים בהם נראים סלונים ענקיים ומעוצבים למשעי? בסך הכל כולנו היינו מעוניינים באחד כזה בבית הפרטי שלנו. מערכות ישיבה מגיעות במנעד רחב של צבעים, עיצובים וסוגים. בואו להתייעץ איתנו לפני שאתם מעצבים מחדש את הסלון שלכם, ולהכניס הביתה עולם חדש של נוחות. 

About the author

admin