דילמי - אנשי מקצוע דילמי - דילים משתלמים

אל מי כדאי לפנות עבור ניתוח מתיחת בטן?

Written by admin

אין ספק כי ניתוח מתיחת בטן הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים הפופולאריים והמבוקשים ביותר בשנים האחרונות. מדובר בניתוח אשר יכול לסייע לכל אחד שעבר ירידה משמעותית במשקל אשר בעקבותיה נותרו לו עודפי עור ובטן רופפת, וכן לנשים לאחר מספר לידות אשר שרירי הבטן שלהן כבר נחלשו ונותרה להן בטן מדלדלת שלא ניתן למתוח באמצעות דיאטה או תרגילי כושר שונים.

בשנים האחרונות נשים רבות עוברות את הניתוח הזה כחלק מתהליך "מאמי מייקאובר" בו נשים אשר סיימו את תקופת הלידות מחליטות לבצע מגוון ניתוחים פלסטיים אשר יחזירו לגוף את המראה המתוח והצעיר יותר. בנוסף, עם העליה בביצוע ניתוחי קיצור קיבה, מגיעים מטופלים רבים אשר נותרו עם עודפי עור בעיקר באזור הבטן ומעוניינים לבצע מתיחה של העור לאחר הירידה במשקל.

אם גם אתם חושבים על ניתוח מתיחת בטן, ולא יודעים אל מי לפנות לצורך ביצוע הניתוח, קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

המלצות ללא אינטרס אישי

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים נכון, פנו לקבלת המלצות אך וודאו כי אתם מקבלים המלצות מאנשים שאין להם נגיעה או עניין אישי בכך שתבחרו במרפאה כזו או אחרת. פנו אל בני משפחה, חברים או אנשים קרובים שאתם מכירים אשר עברו ניתוח דומה לאחרונה ובקשו מהם המלצות וחוות דעת על התהליך אותו הם עברו. ההמלצות וחוות הדעת הללו יאפשרו לכם להכיר כמה מרפאות ורופאים מקצועיים ומומלצים, וכך הבחירה תהיה קלה ופשוטה יותר.

פגישת ייעוץ אישית

לפני שאתם בוחרים היכן לבצע את הניתוח, פנו לקבלת ייעוץ אישי במרפאות השונות עליהן קיבלתם המלצות. בפגישת הייעוץ האישית תוכלו להבין את המקצועיות של הרופא ושל אנשי הצוות במקום, לבחון את רמת האסתטיקה, את השירות וכדומה וכך יהיה לכם הרבה יותר קל לקבל החלטה על המקום המתאים ביותר עבורכם. בנוסף, בצורה הזו תוכלו לבצע גם השוואת מחירים חכמה ונכונה יותר, ואפילו לבדוק אפשרויות סבסוד דרך קופת החולים או ביטוחים פרטיים אם יש לכם כאלו.

About the author

admin