דילמי - דילים משתלמים דילמי - צרכנות

סדנת בצק סוכר למתחילים – להכיר את האמנות שבמטבח

Written by admin

כמה פעמים יצא לכם לצפות בטלוויזיה ולהיתקל בתכנית צבעונית במיוחד, בה השפים הקונדיטורים יוצרים לנגד עיניכם עוגה או קינוח מיוחד, מפוסל וצבעוני שנראה כמעט כמו הדבר האמיתי? ייתכן מאוד שאותה יצירה עשויה מבצק סוכר, שהוא אחד החומרים האהובים ביותר בעולם הקונדיטוריה. סדנת בצק סוכר למתחילים היא קרש הקפיצה עבור מי שמעוניין להכיר מקרוב את חומר הגלם הנפלא, ולהתחיל ליצור בעצמו הפתעות מרהיבות למשפחה והחברים.

למה דווקא סדנת בצק סוכר למתחילים

לפני שנדבר על סדנת בצק סוכר למתחילים כדאי לפרט מעט על השימושים שלו;

  • עוגה בהפתעה – מכירים את העוגות הגבוהות, הצבעוניות והמרהיבות שנראות מלוטשות וחלקות מבחוץ? ובכן, אמנם החלק הפנימי הוא עוגה רכה ונימוחה, אבל מבחוץ עוטף אותה בצק סוכר בשלל צבעים ועיצובים. ניתן ליצור ציפויים מרהיבים באינסוף עיצובים; כאן, לדמיון אין גבולות!
  • כמו הדבר האמתי – כשאמרנו שלדמיון אין גבולות, לגמרי התכוונו לזה. בעזרת בצק הסוכר (ומעט אימון) ניתן ליצור אלמנטים שנראים ממש כמו הדמות האהובה עליכם, קערת פירות, שניצל, תיק צד ועוד. אתם קוראים נכון! זוהי אמנות פיסול של ממש שדורשת מיומנות ואימון, אך התוצאות תמיד יהיו מרהיבות ומרגשות.
  • כל צבע שתרצו – צבע הבסיס של בצק הסוכר הוא לבן, וניתן להשתמש בו כפי שהוא או לערבב אותו עם צבעי מאכל בכל הגוונים, וליצור קינוחים ועוגות מעוצבות בהתאם למה שאתם תחליטו.

איפה נרשמים?!

סדנת בצק סוכר למתחילים נערכת בדרך כלל בבתי הספר לקונדיטוריה או בסטודיו ביתי אצל מומחה שהחליט לשתף אחרים בידע שלו ולארח אותם לסדנה מושקעת ואישית יותר בהובלתו. האפשרויות הן רבות וברור שאתם כבר מתים להתחיל! אבל עדיף לא למהר, ראשית כדאי למצוא המלצות וביקורות אודות הסדנא שתפסה את עיניכם, בכדי לוודא שאתם בוחרים את האופציה הטובה ביותר עבורכם.

סגרתם תאריך לסדנה? מעולה! כעת כל שנותר לכם זה רק להמתין בסבלנות, ולגמרי מותר לכם להתחיל להתרגש. אתם עומדים להיכנס לתחום המתוק והאסתטי ביותר, ובקרוב תוכלו גם אתם לאפות וליצור קינוחים ועוגות כמו המקצוענים.

About the author

admin