מא' ועד ת': סטודיו למיתוג עסקי, להצליח עם העסק עכשיו

עסק אינטרנטי, עסק להסעדה, חנות, משרד עו"ד, חברת ענק בינלאומית, כולם בלי יוצאים מן הכלל צריכים מיתוג. למה? במילה אחת – תחרות. בכמה מילים, קראו הלאה ותבינו סוף-סוף מה העניין עם העבודה עם סטודיו למיתוג, ולמה עסקים שבוחרים במהלך הזה מצליחים יותר, הרבה יותר מהמתחרים.

בעסקים, הכול מתחיל ונגמר בשילוב החזק של כסף וחזון. יש לכם רעיון, חזון, קונספט, והוא הופך למטרה. אבל מי מבטיח לכם שהמטרה הזו תתגשם בצורה רווחית וברת-קיימא? הדרך מרעיון לרעיון מצליח, ובעצם הדרך לעסק משגשג, מתחילה בסטודיו למיתוג. למה מתחילה? ובכן…

סטודיו למיתוג – "קשה באימונים, קל בקרב"

את זה כולם יודעים -עולם העסקים תחרותי מאוד. לא משנה מה העסק שלכם, 99.9% שמישהו כבר עשה משהו דומה, וגם הטוויסט שלכם בעלילה לא מבדל אתכם עדיין. הטוויסט הזה, השוני הקטן, או הבידול בז'רגון המקצועי, הוא אפשרות, ויכול להיות אפשרות מבטיחה, אך כיצד מבטיחים שהיא תקיים?

כשעסק רוצה לבדל את עצמו בכדי לשבות את לב הלקוחות הפוטנציאלים ולהתחיל לייצר הכנסות, הוא צריך לייצר קסם. הוא צריך לפרוץ לתוך שוק פעיל, עם מתחרים, ולעיתים מתחרים חזקים, ולנגוס בחלקו, וכמה שיותר עמוק כך יותר טוב.

סטודיו מקצועי למיתוג לעסקים עושה "מכון כושר" לקונספט, לרעיון, לדרך של העסק שלכם, והופך את העסק למשהו יציב שיכול לחדור לדעת הקהל, ולרכוש לו שם ומוניטין.

כיצד זה עובד?

המיתוג העסקי הוא תהליך יפה ולעיתים קרובות מרגש – לקחת את הרעיון שלכם, העסק שלכם, ולבנות סביבו ומתוכו רעיון שיווקי מצליח, סטייל, לוק, דיזיין, אווירה, והכול בהתאמה מושלמת לצרכים של הלקוחות שלכם.

העובדים בסטודיו למיתוג מתחלקים לכמה קבוצות, מהמראיינים שתפקידם להבין את העסק שלכם עוד יותר טוב מכם, דרך הרעיונאים האסטרטגיים, המייצרים אסטרטגיית שיווק על סמך ידע נרחב בעולם העסקים והשיווק, והמוציאים לפועל, שיהפכו את הרעיונות ללוגו, אתר אינטרנט, מוצרי מיתוג, ניירות מכתבים, עיצוב לבית העסק, ובעצם לכל מה שעסק צריך כדי להפוך למותג מצליח.