פופ אפ – תמונה אחת שווה אלף מלים

תמונה אחת שווה אלף מלים ולכן עדיף להגיש את הרעיון בתמונה טובה וגדולה, גדולה כדי שהמסר יהיה ברור ולא יהיה צורך להתאמץ כדי למצוא אותו. פרסום טוב הוא פרסום שמבטא רעיון בכמה שפחות מלים ורצוי בתמונה אחת. כאן פופ אפ נכנסים לתמונה, עם תמונה גדולה, גבוהה והכי חשוב – יציבה.

מסך בלי מחשב

בכניסה לתערוכה או לתצוגה מונח לא אחר מאשר קיר תצוגה. הקירות של פופ אפ באים גם בגדלים של שלושה מטרים מרובעים ואין אפשרות שהמוזמנים יפספסו את התמונה. חשוב כמובן שהתמונה תהיה נכונה, עם תוכן מדויק, שתעביר את המסר הרצוי אבל מה שחשוב לא פחות הוא הגודל.

הגודל כן קובע

שלא כמו פופ אפים במרשתת, כאלה שמפריעים לגלישה, התמונות של פופ אפ הן עיקר העניין וכאמור, אין צורך בגלישה כי התמונה ניצבת מול העיניים על גבי קיר תצוגה. קיר התצוגה מורכב במקום האירוע וכולל תיק הרכבה מלא.

כל אחד יכול

ההרכבה של הקיר אינה מסובכת ולא, אל תעלו מחשבות על הרכבות של איקאה כי כאן החלקים ברורים ויש מעט חלקים מכל סוג כך שאי אפשר לטעות. המוטות כולם שווים בגודלם ואין צורך לסמן, החלקים של התמונה שווים בגודלם כך שכל מה שצריך הוא להרכיב את התמונה. החלקים כולם נצמדים בקלות למסגרת והכל ברור וקל.

הדמיון היחיד בין פופ אפים שקופצים תוך כדי גלישה לבין קיר התצוגה הוא בהשתייכות שלהם לפרסום וקידום מכירות. חוץ מזה, אין להם שום דבר משותף, שכן פופ אפ מסייעים לך למכור רעיון, נושא או מסר, מחוץ לגלישה במרשתת.

מסר בכניסה נכנס לראש

כל מקדם מכירות יודע שכשהמוצר ניצב מול פני הלקוח, יש סיכוי טוב יותר שהלקוח יזכור אותו, יבין אותו ואפילו ירצה אותו, יותר מאשר מוצר בתמונה קטנה, על גבי צג המחשב או בעלון פרסום. הפרסום בעלונים ובעתונים עוזר בחלק מן המקרים אבל קיר התצוגה הוא כאמור, כמו אלף מלים. גם במכירת מוצר וגם בכניסה לכינוס או לתערוכה.