שיפורים לרכב – חכמים מהשטח

אל התחום הזה הגענו מן הג'יפים. כח, מהירות וחילוץ הם הדברים שדחפו אותנו להפוך את זה לעסק. ואת הכל ראינו שם, בשבילים, בצוקים, בקניונים ומשם הבאנו את הלקחים. שיפורים לרכב הם הציוד הראשון לכל נסיעה. כל מה שדרוש לג'יפ שלך נמצא בידע שלנו, שקיבל תוספות מקצועיות אחרי ההכשרות המיוחדות והייעודיות שעברנו עם הקמת העסק. כיום אתה יכול לשפר את הרכב שלך ויש לך כתובת.

לא לג'יפים בלבד

רכבי שטח רבים מתמודדים עם נהיגה בשטח. רכב של עובדים בשמורות טבע, של עובדים בפארקים, בהכנת שבילים, סימון שבילים, רכבי הצלה ואפילו רכבים של אנשי תקשורת. פעמים רבות הם מוצאים עצמם מנתרים בשבילים לבנים ומקפצים בדרכים שבתוך היער. הנהגים שנוסעים בשטח מדי יום מודעים לצורך בשיפורים ולחשיבות של שיפורים לרכב, אבל אנשי תקשורת, למשל, הכירו את המיגון שלנו רק אחרי שרכשו אותו.

מיגון ראשון בדרך לשיפור

קודם כל הגנה. הנסיעה בשטח פוגשת קודם כל את הגחון של הרכב וכדאי לשמור קודם כל, על החלקים שבאים במגע ישיר עם השטח עצמו, כמו תיבת הקלאץ', למשל. ישנם חלקים שהמיגון להם עשוי מאלומיניום עבה ויש כאלה שהמיגון המתאים להם עשוי ברזל. בכל מקרה, במקרה שהשיפור  לרכב הוא בצורת הגנה על תיבת הקלאץ' – המיגון הוא מברזל. ברם, כדי לשמור על קירור המערכת, עשוי השיפור לרכב מברזל מרושת וכך מתאפשרת זרימת אויר, ראה הצורך בקירור המערכת.

שיפורים לרכב כוללים גם התקנות על הרכב, כמו וו גרירה או פגוש חיצוני. הפגוש הנוסף שלנו מגן באופן חד משמעי על הפגוש המקורי, הגנה שהוכחה פעמים רבות. הפגוש המגן עשוי אלומיניום ונמשך מתחילת הפגוש של הרכב ועד למיגון של הגחון מתחתיו. התקנת ווי גרירה, אגב, דורשת אישור מיוחד ורשיון ממשלתי מיוחד. כמובן שיש לנו אותו וההגיון הבטיחותי מאחורי החיוב הזה הוא ברור, כי התקנת פגוש שלא על ידי מתקין מורשה, עלולה למנוע מן הרכב הגנה ולהיות מסוכנת. עיגון, מיגון, יצוב ועיצוב, הן מילות המפתח שלנו בחברה.