דילמי - דילים משתלמים דילמי - צרכנות

תוספים תזונתיים – המוצרים המשלימים החשובים ביותר לחיים בריאים

Written by admin

ילדים של החיים כל אחד ואחת מאיתנו עתידים להתמודד עם בעיות רפואיות מסוגים שונים, או עם תהליך התבגרות והזדקנות טבעי, אשר משפיע על מערכות הגוף השונות ודורש התייחסות מיוחדת. עוד לפני שאתם רצים לרופא המשפחה ומבקשים לקבל כדורים ותרופות כימיקליות מיוחדות, יכול מאוד להיות שיש פתרונות טבעיים והרבה יותר נכונים לצרכים שלכם, רק אם תצליחו למצוא ולהתאים אותם. במידה בלתי מבוטלת, האפשרות לצרוך תוספים תזונתיים איכותיים, היא דרך טובה מאוד לשפר את המצב הבריאותי ולחזק את מערכות הגוף השונות ת, מבלי לעשות שימוש במוצרים מסוכנים או תרופות שלב דווקא יעזרו לכם. ולכן, ישראלים רבים מבקשים למצוא תוספים תזונתיים המתאימים למצב הגופני שלהם, ויפה שעה אחת קודם.

מתי צריך לקחת תוספים תזונתיים?

  1. במהלך ההריוןבתקופת ההריון יש צורך לקחת תוספים תזונתיים רבים, כמו למשל חומצה פולית, על מנת לחזק את מערכות הגוף של האם ולתמוך בתהליך ההתפתחות של התינוק. 
  2. בעת מחלהעל צינון קל, או שפעת חורף אצל ילדים, חומרים מן הטבע כמו ויטמין סי יכולים לשפר את התגובה של המערכת החיסונית ולעזור לחולה לעבור את המחלה בקלות יחסית.
  3. לקראת זקנהכאשר הגוף שלכם מתחיל להיות חלש ויותר קשה להתמודד עם שגרת היומיום, תוספים תזונתיים יכולים לתמוך ברקמות השונות של הגוף, כמו למשל תוספי קולגן לפרקים ולמפרקים וכך להקל על החיים במחצית השנייה של החיים.

התאמת תוספים תזונתיים – למצב הפיזי של הגוף

 יש סיבות רבות שבגללן אתם יכולים לבקש לקבל תוספים, או אפילו לקנות אותם בעצמכם בבית המרקחת הקרוב לבית המגורים. כך או כך, חשוב לשים לב שאתם בוחרים תוספים המתאימים למצב הפיזי של הגוף שלכם, ומסוגלים להתאים את המינונים להרגשה המשתנה של הגוף. ואם יש שאלות או תהיות בנוגע לאיכות המוצרים או לשימוש שלכם במוצרים, עליכם לפנות לגורמי רפואה מוסמכים כמו רופא המשפחה או צוות בית המרקחת, לקבלת יעוץ אישי שמתאים למצב שלכם לפני שאתם לוקחים החלטות שונות.

About the author

admin