דילמי - אנשי מקצוע דילמי - דילים משתלמים דילמי - צרכנות

תחנת טעינה לרכב חשמלי

Written by admin

קניתם רכב חשמלי חדש ואיכותי, ואתם מחפשים לתדלק, או יותר נכון – להטעין אותו, כי דלק אתם כמעט לא צורכים, והחיסכון האדיר מתחיל להיות ברור. אז אחרי שחסכתם גם בהוצאות וגם את הזיהום הסביבתי של הדלק, עדיין – אתם צריכים למצוא תחנת טעינה לרכב חשמלי כדי להטעין את הרכב שלכם.

כיום בעלי רכבים חשמליים ימצאו עמדות טעינה מותאמות לרכבים אלו ביותר ויותר מקומות בישראל, שעדיין נמצאת בפיגור מאחורי מערב אירופה, אך בהחלט מתחילה לצמצם פערים. ולמרות כמות העמדות הקיימת, לצד ההתקנה והסטאטוס החדש שקיבלו המכוניות החשמליות, העלייה הדראסטית בביקוש לרכבים חכמים אלו מוביל לא מעט אנשים לפנות לפיתרון החדש, וכנראה הנכון ביותר.

התאמה אישית של תחנת טעינה לרכב חשמלי

מומחים מעולם הרכב טוענים כי בשנים הקרובות נראה מעבר דראסטי לעולם תחנות הטעינה בשני כיוונים:

  1. פריסה נרחבת של תחנות טעינה במימון המדינה – תחנות טעינה כחלק מסטנדרט בתעשייה וכך כחובה בחניונים ציבוריים, בנייני משרדים, התאמת התשתיות בעיריות המקומיות באזורי ההייטק וכיו"ב
  2. פריסה נרחבת של תחנות הטענה לצי רכב חשמלי בחברות – התאמת החניונים הפרטיים של החברה בכדי לאפשר טעינה נוחה לרכב גם לעובדים וגם ללקוחות
  3. הדובדבן שבקצפת – התאמה אישית של תחנות טעינה לרכב חשמלי אצלכם בבית, במשרד ובבית העסק.

תחנת טעינה לרכב חשמלי אצלי בבית?

במילה אחת – כן, ובכמה מילים, ניצני השינוי המדובר כבר נראים בשטח, ולא רק כניצנים. יותר ויותר חברות מצעיות שירות התאמה אישית של תחנת טעינה לרכבים חשמליים, מה שאומר שיש תחרות, עובדה שמאפשרת מחירים נגישים לגמרי, בטח ביחס לעלות הרכב החשמלי הממוצע.

בעוד שהרבה מספקי הרכב לא מציעים פיתרון זה, אלא מסתפקים במכירת הרכב עצמו, עם התוספות המוכרות והרגילות, הרי שחלק מהספקים בכל זאת מציעים עמדת טעינה, ובעתיד הקרוב אולי ייחשב הדבר כברירת המחדל, שהרי לרכוש מוצר נטען ללא מטען עלול להראות כאבסורד. אך עד אז, חברות פרטיות הרימו את הכפפה ומציעות לכם התאמה אישית של תחנת טעינה לרכב חשמלי במיקום ובעוצמה שאתם מבקשים.

About the author

admin