דילמי - אנשי מקצוע דילמי - דילים משתלמים דילמי - צרכנות

תיקון אייפון בבית – חוזרים לעניינים ברגע

Written by admin

אוי לא, האייפון שלכם מקרטע בדיוק כשאתם מתארגנים לטיול שתכננתם כל כך הרבה זמן! תיקון אייפון בבית הוא הפתרון בשבילכם! בלחיצת כפתור אחת (או גלישה קצרה באינטרנט) תוכלו ליצור קשר עם מעבדה שתעניק לכם את השירות הכל כך נוח, שבעה ימים בשבוע. 

תיקון אייפון בבית ומכשירים ניידים נוספים

אבל כיצד תדעו שהגיע הזמן להזמין טכנאי ולבצע תיקון אייפון בבית או כל מכשיר נייד אחר?

  • תהיו עירניים לסוללה – כשהסוללה במכשיר הנייד מתרוקנת מהר מידי וכבר אינה חזקה כשהייתה, סימן שימיה ספורים. זה הזמן להחליף אותה כדי להגביר את יעילות המכשיר ולמנוע דליפה או נפיחה שלה שעלולה לגרור נזקים נוספים.
  • סוללה נפוחה –  במקרה בו לא הייתם מספיק עירניים, ייתכן שתמצאו את הסוללה של הפלאפון שלכם נפוחה מידי. הדבר יכול לנבוע ממספר סיבות; בטרייה ישנה מידי, תוצאה של מכה שהפלאפון קיבל, ועוד. אם תבחינו בגב המכשיר שמעט זז ממקומו או נפוח, זה הזמן לקרוא לטכנאי. 
  • הסלולרי יצא לשחות – אחד מהתקפי הלב הקטנים שכולנו עוברים מידי פעם, נובע מהרצון החופשי של הסלולרי שלנו לצאת לשחות. כשדבר כזה קורה, יש לייבש את המכשיר בהקדם ולאחר מכן לתת לטכנאי מקצועי לבחון אותו גם מבפנים, ולייבש גם את החלקים הפנימיים כדי למנוע קורוזיה.
  • שקע הטעינה רופף – מתקשים להטעין את הסלולרי? צריכים לשחק שעות עם המטען כדי לתת לפלאפון שלכם את האנרגיה שחסרה לו? אחרי שתבדקו עם מטענים נוספים, ייתכן שתגלו שהתקלה קיימת בשקע הטעינה אותו מומלץ להחליף בהקדם, לפני שישבוק חיים לחלוטין. 

זה באמת כל כך יעיל?

התשובה היא כן! הרי חשבו על כך; לכולם יש מכשירים ניידים היום, מה שאומר שהרבה מאוד אנשים זקוקים לשירותי תיקון אייפון בבית (או כל מכשיר נייד אחר כמובן). כשנוצר צורך מסוים, תהיו בטוחים שמישהו יחליט לתת לצורך את הפתרון הראוי לו. כשאנחנו כל כך קשורים לנייד שלנו, אין דרך טובה יותר להחזיר לעצמנו את הרוגע והשלווה מאשר להזמין אלינו הביתה, טכנאי מקצועי שיחזיר אותנו לעניינים במהירות.

About the author

admin