דילמי - אנשי מקצוע דילמי - דילים משתלמים דילמי - צרכנות

מתנה מקורית: הדפסת תמונה על זכוכית

Written by admin

בעידן השפע שבו לכולם יש כבר את הכול, רעיונות חדשים ומקוריים כמו הדפסת תמונה על זכוכית מאפשרים לכם להפתיע ולרגש, ולעורר את התגובה שביקשתם לייצר כשחשבתם על מתנה. התמונות הנכונות תמיד ריגשו ותמיד ירגשו, אבל דרך ההגשה שלהן נותנת ערך מוסף שמשנה לחלוטין את חווית המתנה.

דמיינו לעצמכם את התמונה היפה ביותר לאירוע. צילום שלכם ושל החבר הכי טוב מהצבא ביחד, צילום של נוף מרגש מהטיול בדרום אמריקה, תמונת החתונה שהכי אהבתם, ואז דמיינו אותה מקבלת הדגשה וייחודיות יוצאים מגדר הרגיל. כשמדפיסים על זכוכית, זו התוצאה, והתגובות בהתאם.

לזהות איכות של הדפסה על זכוכית

כמו בכל מוצר, גם הדפסה על זכוכית מגיעה ברמות גימור ואיכויות שונות. מי שלא מכיר עלול להזמין ולקבל תמונה גרועה המודפסת על זכוכית, ולהתאכזב במחשבה כי זו רמת הגימור האפשרית. אל תתבלבלו, הטכנולוגיה של היום מאפשרת הדפסי זכוכית ברמה גבוהה מאוד, וחשוב להבין ממי אתם מזמינים ובאיזה ציוד הוא משתמש.

הדפסת זכוכית ברמה גבוהה תראה מצוין, ממש כמו תמונה, ללא "פיקסול" גס (תמונה "גרגרית"). ההדפסה תראה אחידה וחלקה, ונעימה לעין. בהדפסה מקצועית, הזכוכית חלקה ולא מנוקבת, ואין צורך בברגים בחלקה הקדמי של התמונה. במקום, החיבור נעשה למסגרת אחורית אלגנטית שמאפשרת תלייה פשוטה בהנחה על מסמר או על בורג.

רעיון ייחודי להדפסת זכוכית

רוצים שדרוג למתנה המקורית שלכם? הזמינו לכם תמונה מחולקת על מספר תמונות. הדפיסו תמונה באיכות גבוהה שמחולקת לכמה הדפסות שונות. התוצאה? אפקט חזותי חזק שמושך את העין ומעורר השראה, מתנה לא רק מקורית, אלא גם כזו שתעורר עניין ובוודאי תיתלה במקום בולט במרחב.

להדפסה של תמונה מחולקת מומלץ לרוב להתמקד בתמונות נוף או שיש בהן נוף ברקע, ולא ב"קלואוז אפ", אך בסופו של דבר גם תמונות התופסות מרחב שלם כמו חופה עם הזוג המאושר או אירוע יומולדת בתמונה רחבה ייתנו את "אפקט הוואו" המבוקש שכל צלם מבקש לעצמו כשהוא לוחץ על כפתור הצילום. בסופו של דבר, אין כמו הדפסת תמונה על זכוכית בכדי לשמח במתנה מקורית ומוצלחת במיוחד.

About the author

admin