דילמי - דילים משתלמים דילמי - צרכנות

תנורים אינפרא אדום – איך זה באמת עובד?

Written by admin

כשהאדם גילה את האור האינפרא האדום בשנת 1800, הוא לא תיאר לעצמו כמה שימושים יעילים יוכל להפיק ממנו. כיום האינפרא האדום משמש אותנו עבור טיפולים קוסמטיים, ואפילו עבור מי שמחפש תנורים אינפרא אדום יוכל להיות מקור חימום מצוין! אבל איך זה עובד? כיצד הצלחנו לאמץ את האינפרא האדום גם לתנור הביתי ומה היתרונות של השימוש בו?

תנורים אינפרא אדום לחימום חסכני

את האור האינפרא אדום לא ניתן לראות בעין, אך הוא מעניק חום נפלא בימי החורף הקרים. זהו רק קצה ההסבר לדרך הפעולה של תנור האינפרא אדום, ומלבד זאת ישנם גם סוגים שונים של תנורים אינפרא אדום שחלקם מכוונים את האור ישירות לחדר, לאיזור גדול יותר בחוץ (לדוגמא בחממות), ועוד. התנורים עשויים מנורות אינפרא אדום, מוליך מתכת איכותי, ומאוורר המסייע להפצת החום.

מלבד זאת, תנורי אינפרא אדום נחשבים ידידותיים יותר לסביבה ואף חסכניים בהפעלתם, התחזוקה שלהם פשוטה מאוד והם אינם מרעישים. הם אינם פולטים רעלנים או מייצרים ריחות לא נעימים, ומעל לכל הם גם חסכניים וכמעט לא צורכים יותר מידי חשמל. אין ספק שאם אתם זקוקים לתנור חדש לימי החורף הקרים שמתקרבים אלינו בצעדי ענק, תנור אינפרא אדום בהחלט יהיה הבחירה המשתלמת, החכמה והנכונה ביותר.

גם לחללים גדולים

תנורים אינפרא אדום בניגוד לאמצעי החימום האחרים המחייבים אותנו להיחשף ישירות אליהם, חימום אינפרא אדום מופץ לכל עבר ומחמם את החלל כולו. כך, גם אתם יושבים בצד השני של הסלון, עדיין יהיה לכם נעים וחמים מבלי שתצטרכו להצטרף סביב גוף החימום. הדבר נכון אגב גם לגבי איזורים חיצוניים; לא בכדי ניתן לראות במסעדות, בתי קפה, מרפסות וגינות פרטיות המאובזרות באמצעי חימום אינפרא אדומים, המאפשרים למשתמשים לשבת בחוץ מבלי להרגיש את הקור ולהתכסות בהרבה יותר מידי שכבות על מנת להתחמם.

רוצים גם? ברור שכן! בואו גם אתם להצטייד בתנור אינפרא אדום מתקדם שיהפוך את החורף שלכם לחמים ונעים הרבה יותר. ישנו מגוון עצום של דגמים, כך שתוכלו לבחור בקלות את הדגם המתאים ביותר לחלל אותו תרצו לחמם.

About the author

admin